Vážený uživateli, dne 28.7.2015 byla nasazena nová verze tržiště s upraveným uživatelským rozhraním. K procházení informací o zakázce nyní používejte výhradně levé menu.
Specifikace základních údajů o VZ
Základní informace
Druh plnění |
Služby |
Jedná se o službu uvedenou v příloze č.1 k ZVZ v kategorii 5, jejíž klasifikace podle přímo použitelného předpisu ES odpovídá referenčním číslům 7524, 7525 a 7526, a v kategorii 8 či uvedenou v příloze č.2 k ZVZ |
Ne |
Kontaktní osoby |
Zobrazit seznam
|
VZ zadávaná na základě rámcové smlouvy |
Ne |
Výsledkem zadávacího řízení bude |
Uzavření jednorázové smlouvy |
Předmět zakázky
Stručný popis |
Předmětem plnění je zajištění realizace 20 základních tematicky vymezených fokusních skupin (dále jen „FG“) v rozsahu a způsobem uvedeným v zadávacích podmínkách. Přesná specifikace předmětu plnění a minimální technické parametry požadované zadavatelem jsou přílohou č. 1 vzorové Smlouvy. Vzorová Smlouva je přílohou zadávací dokumentace.
Zadavatel si analogicky k postupu a podmínkám zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění, dále sjednává opční právo spočívající v realizaci 6 fokusních skupin, které bude nezbytné v průběhu trvání této Smlouvy zajistit. Opční právo bude realizováno v souladu s interními a dalšími předpisy Objednatele a pravidly OPZ.
|
Položky předmětu VZ |
Zobrazit seznam
|
Předpokládaná hodnota
Předpokládaná hodnota |
1 170 000,00 bez DPH |
Určit předpokládanou hodnotu ke každé položce zvlášť |
Ne |
Měna |
koruna česká |
Nezveřejňovat předpokládanou hodnotu |
Ne |
Výběr postupu zadání
Postup zadání |
VZMR: Otevřená výzva |